بال ولو کلاس 150 استیل


شیر توپی به صورت دنده ای، لب جوشی، فلنج دار و ساکتی در کلاس های زیر قابل ارائه

می باشد:

بال ولو کلاس 150

بال ولو کلاس 300

بال ولو کلاس 600

بال ولو کلاس 900

بال ولو کلاس 1500

بال ولو کلاس 2500

شیر توپی چیست؟

شیر توپی یا بال ولو جهت وصل و قطع کردن جریان به کار می رود. این شیرها موقعی عمل می کنند که دسته شیر 90 درجه بچرخد. بعضی از بال ولوها دارای عملگرهایی هستند که به صورت دنده خورشیدی کار می نمایند. این نوع از دنده ها به شیر اجازه می دهند که از دسته کوچکتری استفاده کنند اما نیروی حاصل از آنها به اندازه یک شیر بزرگ می باشد. از شیر گازی می توان جهت کنترل جریان در هنگامی که سیال فقط گاز باشد استفاده نمود.

مسیر ورود سیال به دو صورت است. مسیر اول با کاهش در سطح مقطع همراه است و حفره روی گوی کوچک تر از ورودی و خروجی شیر می باشد. مسیر نوع دوم کاملا باز و حفره روی گوی به اندازه قطر ورودی و خروجی شیر است.به زبان ساده تر سطح حفره مسدود کننده با سطح داخلی شیر و خط لوله هیچگونه اختلافی ندارد و این یعنی شیرهای توپی در زمان باز بودن به علت هم سطح بودن به هیچ وجه افت فشار برای جریان سیال به وجود نمی آورند.از محصولات و خدمات ارائه شده در این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

بال ولو کلاس 150 استیل

نماینده بال ولو کلاس 150 استیل

نمایندگی بال ولو کلاس 150 استیل

فروش بال ولو کلاس 150 استیل

لطفا جهت اطلاع از ویژگی های محصولات و خدمات این مجموعه

و اطلاع از قیمت های رقابتی آن ها

با شماره تماس های مجموعه و مشاورین ما ارتباط برقرار نماییدبال ولو استیل –2/1 اینچبال ولو استیل 2 اینچ بال ولو استیل 4 اینچ بال ولو استیل 6 اینچ بال ولو استیل 10 اینچ بال ولو استیل 12  اینچ بال ولو استیل 14 اینچ بال ولو استیل 16 اینچ بال ولو استیل 18 اینچ بال ولو استیل 20  اینچ بال ولو استیل 22 اینچ بال ولو استیل 24 اینچ بال ولو استیل 2 اینچ